سوالات متداول

شرکت فروغ فانوس هنر

شرکت فروغ فانوس هنر

1-بهترین روش تبلیغات در ایران چیست؟

اگر کسب و کارهای مختلف ایرانی را مورد مطالعه و بررسی قرار دهید متوجه این موضوع خواهید شد که روش‌های مختلف تبلیغات که در سراسر جهان مورد استفاده قرار می‌گیرند در ایران کارگر نخواهد بود. زیرا فضای کسب و کارهای ایرانی با سایر کشورهای دنیا متفاوت است. هر چند در بسیاری از کشورهای جهان بیلبوردهای تبلیغاتی و تبلیغات بنری جای خود را به تبلیغات اینترنتی داده است. اما در کشور ما هنوز هم بیلبوردهای تبلیغاتی یکی از موثرترین روش‌های تبلیغات محیطی هستند. البته طراحی این بیلبوردهای تبلیغاتی دچار تحولاتی شده است. آشنایی با روش کار این بیلبوردهای تبلیغاتی کار چندان سختی نیست. برای درک این موضوع کافی است نگاهی به محیط اطراف خود داشته باشید. به این ترتیب متوجه خواهید شد که در محل‌های پرتردد بیلبوردهای تبلیغاتی مختلفی نصب شده‌اند. که مواجهه افراد مختلف با این بیلبوردها به صورت روزانه، نقش موثری در افزایش سهم از ذهن مشتری ایفا می‌کند.

2-دقیقا یک کمپین اسپانسر اینستاگرام چه کاری انجام میدهد؟

کمپین اسپانسر اینستاگرام در واقع مجوزی است که از سوی فیس بوک به صفحه ی کسب و کار شما میدهد تا بتوانید محتوای تبلیغاتی خود را برای جامعه ی هدف دلخواه و با تارگت دقیق، تنظیم و مدیریت کنید. بدین معنی که آن دسته از مخاطبان که تا به حال شما را ندیده اند، تبلیغ شما را در صفحه ی home و یا در میان استوری های دیگر ببینند. در این تبلیغات شما میتوانید لینک دلخواه خود را در تبلیغ قرار دهید. بنابراین شما میتوانید بازدید از سایت، خرید محصولات، دانلود اپلیکیشن، ثبت نام، مراجعه به کانال تلگرام و غیره را برای خود فراهم کنید.

3-محدوده جغرافیایی تبلیغات در کجاست؟

در زمینه تبلیغات محیطی این امکان وجود دارد که در تمام نقاط ایران برای محصولات و برند شما تبلیغات موثر و چشم نواز صورت گیرد، همچنین در ضمینه تبلیغات مجازی ما مفتخریم که کمپین های هوشمند و حرفه ای در تمامی بسترها و ابزارهای دیجیتال طراحی و اجرا نماییم.

4-چطور در صفحه اول گوگل باشیم؟

راحت ترین و سریع ترین راه استفاده از تبلیغات google ads می باشد که با پرداخت هزینه بابت کلمه مورد نظرتان در صفحه اول گوگل قرار می گیرید. راه حل دوم استفاده از سئو می باشد که در این روش طراحی سایت بکمک مسایل فنی بگونه ای ایجاد می شود که در صفحه اول گوگل قرار گیرید